Веселівська громада отримала понад 7 млн. гривень з держбюджету на модернізацію інфраструктури

Це сталося завдяки Постанові Кабінету України від 16.03.2016 № 200, якою передбачено надання субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, які утворилися відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Розподіл коштів з держбюджету залежить від кількості населення і площі об’єднаних територіальних громад.
Фінансування проектів за рахунок цієї субвенції відбуватиметься згідно з планом соціально-економічного розвитку ОТГ.

На сьогодні ці кошти вже розподілені між об’єктами інфраструктури, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади. Це - заклади охорони здоров’я, освіти, культури, благоустрій селища тощо