Чарівні свята Новорічні

На протязі зимових канікул у Веселівській селищній бібліотеці для дітей проводились масові заходи: Народознавчі хвилинки «Різдво колядує добром під вікном»; тематична бесіда «Новий рік за старим стилем».

Діти дізналися про новорічні свята: Різдво Христове, Святий вечір, Щедрий вечір, Новий Рік та Василя. З великим задоволенням подивились мультфільми «Вечірня зіронька» та «Новорічні Машині казки». 9 січня у приміщенні бібліотеки пройшов Хобі – майстер – клас: «Сніжинка своїми руками». Присутні були у захваті від сніжинок, які вони зробили самі. Також пройшов конкурс дитячого малюнка «Мої новорічні мрії».

Переможцями визначено:

1місце - Стоєва Анастасія, учениця 1-Б класу  КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія";

2 місце - Маркова Євгенія с. Запоріжжя;

3 місце - Рожев Микола, учень 3-А класу  КЗ "Веселівська різнопрофільна гімназія; Рожев Дмитро, учень 1-А класу КЗ "Веселівська різнопрофільна гімназія" та  Нестеренко Кирил, учень 4-А класу ЗОШ№1

Заступник завідувача селищної бібліотеки

по роботі з дітьми Н.Д. Булавчик