Відбувся тренінг «Інформаційно-комунікаційне освітнє середовище вчителя й учнів початкової школи»

Дата: 27.02.2018 15:23

22-25 лютого вчителі початкових класів закладів освіти Веселівської громади взяли участь у тренінгу «Інформаційно-комунікаційне освітнє середовище вчителя й учнів початкової школи», який проходив на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія».

Тренінг проводили: кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри початкової освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР Нікулочкіна Олена Василівна, старший викладач кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті КЗ «ЗОІППО» ЗОР Іванісова Світлана Іванівна, заступник директора з НВР Балабинського НВК «Престиж» Черкасова Лариса Валентинівна, вчитель початкових класів Енергодарського НВК №5 Попкова Олена Павлівна. Допомогу в технічних питаннях та проведенні практичних занять надавали: вчитель інформатики КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Корвегіна Віра Анатоліївна та інженер-електронік Тонких Віталій Валентинович.

Загалом в тренінгу взяли участь 30 педагогів Веселівської ОТГ.

Протягом 4-х днів напруженої плідної роботи вчителі опановували питання створення та реалізації інформаційно-комунікаційного середовища вчителя сучасної школи.

В процесі практичної роботи вчителі освоювали:

• Інфографіку.
  • Інноваційні технології SMART KIDS видавництва «Розумники».
  • Розвиток навичок усного рахунку засобами середовища «Прангліміне».
  • Створення інтерактивних вправ на платформі «Міксіке».
  • Вивчали мережеві можливості та практичне використання в освітньому процесі початкової школи ресурсів Class Room та Class Flow.
  • Створення та використання в роботі особистого сайту.
  • Опанували практичні можливості використання сервісів для створення тестів, анкет, опитувань, генераторів QR-кодів тощо.

Тренінг проходив в дружній, творчій атмосфері. Вчителі громади продемонстрували базові знання ІКТ та практичне володіння навичками користувача ноутбука і планшета, знання сучасних педагогічних технологій і методик.

Учасники тренінгу   висловлюють щиру подяку Веселівській селищній раді, відділу освіти, молоді та спорту виконкому селищної ради, адміністраціям закладів освіти Веселівської ОТГ за організацію навчання педагогів та адміністрації КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»  за створення комфортних умов роботи, високий рівень та проведення заходу.