Захисник Вітчизни – гордість народу, відвага, мужність , честь

Дата: 11.10.2017 15:22

Напередодні державного свята Дня захисника України в Веселівській селищній бібліотеці  пройшло засідання круглого столу,  щоб засвідчити свою повагу всім, хто носить почесне звання захисника України, хто причетний до  цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною та увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму.

Зі словами привітання виступила заступник селищного голови Бабаніна Ілона Вадимівна. Приємно було бачити на зустрічі поважних людей нашого селища: Кузмінова Павла Миколайовича – почесного громадянина нашого селища, Масліча Володимира Михайловича – голову ветеранської організації селищної ради. З теплими словами привітання виступив Орел Василь Павлович – голова районної ветеранської організації.

Серед запрошених на засідання круглого столу були і воїни – інтернаціоналісти: Міщенко Віталій Миколайович, нагороджений медаллю « За боевые заслуги», Батирєв Костянтин Федорович.

З радістю, гордістю і вдячністю привітав присутніх чоловіків  комісар Веселівського районного військового комісаріату Олександр Олександрович Гаркушка.

Цікавими були сторінки різних етапів розвитку нашого славетного війська, з якими ознайомили всіх присутніх вчителі історії навчальних закладів селища.

День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. І на нашу зустріч був запрошений  благочинний Веселівського району настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці Української Православної церкви Київського Патріархату Квашко Василь Леонідович.

Сьогодні діти нашої матері –України, наші бійці в зоні АТО сумлінно виконують свій синівський обов`язок. Вони – наша гідність, своїм прикладом показують силу та незламність українського духу. Багато слів вдячності було виражено присутнім на зустрічі учасникам АТО –нашим землякам.

Про свою місію, яка так необхідна  там, де відбуваються воєнні події сьогодення розповів капілан Василій.

Перед присутніми виступила начальник КУ «Центр соціального обслуговування(надання соціальних послуг)» Веселівської селищної ради Жигір Галина  Іванівна. Після її виступу було порушено деякі питання соціального захисту учасників АТО, які вирішувалися  в теплій, дружній обстановці за чашкой чаю.