Відкриття пам'ятної стели до 30-річчя аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня об 11:00 годині, одразу після відкриття Пам'ятного знаку "Дзвін Миру",  було відкрито та освячено Пам'ятну стеллу "Ліквідаторам Чорнобильської катастрофи". Вона розташована біля Веселівського державного пожежно-рятувального посту №13 ГУДСНС України в Запорізькій області.

Пам'ять жива, і щоб ми з вами не робили, але не згасає біль в серцях за опалені Чорнобилем людські долі. Ці люди поруч з нами, - вони герої нашого часу без перебільшення. На прикладі їхнього життя і самопожертвування буде виховуватися не одне покоління. Чорнобиль – останнє попередження людству. Технічний прогрес не можна зупинити, але дуже важливо з Чорнобильського горя зробити висновки: економічні, політичні, техногенні, моральні.

Наш моральний обов'язок всіляко підтримувати всіх чорнобильців, незалежно від категорії.

Шановні чорнобильці, бажаємо всім вам міцного здоров'я, довголіття, витримки і оптимізму, достатку і добробуту в кожній родині. Нехай Господь оберігає Вас від усіх негараздів і доля буде прихильною до Вас.