СВЯТО КОЗАЦТВА В КДНЗ №1 «ОЛЕНКА»

Напередодні дня свята Покрови, яке відзначається ще й як день українського козацтва  в КДНЗ №1 «Оленка» відбулося свято «Ми –діти козацького роду».  Це свято не залишило нікого байдужим, адже діти під керівництвом головного козака (вихователь Сєрьогіна С.В. ) проявили себе у різних змаганнях, де показали свою витривалість, бойовий дух,  згуртованість, вміння відчувати плече друга.

Чудові таночки, віночок українських пісень прикрасили і заворожили всіх присутніх на святі. Нагородження медалями  учасників команд стало святковою кульмінацією чудового свята.

Які б зміни не відбулися у нашій країні ми завжди будемо виховувати дух патріотизму, мужність, любов до Батьківщини, повагу до українських традицій у наших дітей.

Завідувач КДНЗ №1 «Оленка»

Міщенко Л.М.