Бердянськ

Дата: 12.09.2017 15:20

Фото без опису

На початку нового навчального року нам, "обдарованій десятці",випала можливість знову побачити польських друзів. Разом з ними нас очікували цікаві пригоди у школах Веселівщини, екскурсія до церкви, дискотека. Але родзинкою нашого спільного відпочинку стала довгоочікувана поїздка до Бердянську, бо море,що знаходиться за 120 кілометрів від нашого селища, для поляків найбажаніше.

Нас супроводжувала чудова сонячна погода, а Бердянськ зустрів дуже гостинно. Ми заселилися у віллі "Айвенго",на території якого є красивий і великий басейн, що так і манить чистою прохолодною водою, кафе, альтанки, а також дитячий майданчик.

Фото без опису

Одразу повечервши, ми мали змогу обдивитися свої кімнати. Кожна з них облаштована кондиціонером, зручними ліжками, ванною. Інтер'єр вілли нагадує середньовіччя і відповідає своїй назві. Сьогодні ми цілий день провели на морі, а далі нас чекає ще більше нових пригод.Деякі чудові моменти нашого відпочинку ви можете побачити на фотографіях. Ми дуже вдячні депутату Верховної ради Валентирову С.В. за незабутній відпочинок.