Переможець обласного фестивалю «Лідер освіти – 2016» у номінації «Заступник директора школи»

Дата: 20.10.2016 15:18

Фото без опису

Департамент освіти і науки облдержадміністрації спільно з комунальним закладом «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради 18-19 жовтня 2016 року в          м. Запоріжжі провів Всеукраїнську  науково-практичну  конференцію з міжнародною участю «Науково-методичні засади професійного розвитку фахівця у системі неперервної освіти».

Фото без опису

У вищезазначеному заході взяли участь методист відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради Нелепа Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи  КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 1 Веселівської   селищної ради» Артім Н.М., заступник  директора з навчально-виховної роботи КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Поляков  В.С., вчитель біології КЗ  «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 2»   Мусіхіна Г.П., керівник МО Координаційного центру науково-методичного забезпечення  вчителів початкових класів              КЗ «Веселівська районна Фото без описурізнопрофільна гімназія» Можаєва Н.А., вчитель початкових класів КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»  Ковальова О.М.».  Педагогічні працівники, отримали сертифікати учасників конференції.

В рамках конференції проходив заключний етап фестивалю «Лідер освіти – 2016» у номінації «Заступник директора школи», на якому було відзначено найкращі досвіди управлінської діяльності заступників директорів шкіл м. Запоріжжя та Запорізької області.  Заступники презентували власні інноваційні ідеї щодо забезпечення надання якісних освітніх послуг в Фото без описунавчальному закладі.

За рішенням компетентного журі  Поляков В.С., заступник  директора з навчально-виховної роботи, який  представив  власний досвід роботи  з теми: «Впровадження ІКТ в освітній процес гімназії як шлях до якісної освіти», посів ІІ місце у фестивалі «Лідер Освіти -2016» .

Фото без описуСелищний голова, депутатський корпус, виконавчий комітет та відділ освіти, молоді та спорту виконкому селищної ради вітають  Полякова В.С.        з перемогою  у фестивалі «Лідер Освіти – 2016». Тільки справжній лідер   має власні  підходи щодо організації науково-методичної роботи з учасниками освітнього процесу в закладі нового типу. Бажаємо Володимиру Сергійовичу не зупинятись на досягнутому, невичерпних творчих сил, професійних досягнень, нових звершень!