ВЕЛИКА перемога аматорського мистецтва Веселівської ОТГ
Десятого грудня Департаментом культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації, обласним методичним центром культури і мистецтва Запорізької обласної ради, Запорізьким відділенням Всеукраїнської національної музичної спілки та КЗ «Запорізьке музичне училище» ім. П.І.Майбороди проведено Міжнародний фестиваль інструментальної музики та фольклору «Золота скарбничка».
В номінації «Українська народна пісня в сучасній обробці», в якій прийняли участь 46 ансамблів та окремих виконавців з Запорізької області, України, європейських та азіатських країн переможне перше місце отримали наші земляки: вокальний колектив комунальної установи «Культурно-мистецький центр» «ДОЛЬЧЕ ВОЙС», керівник Іван Ємець.
За три роки існування колектив вже має досягнення обласного рівня, а саме: перемогу на фестивалі «Пісня моєї родини», де в 2016 році посів почесне друге місце та третє місце в обласному конкурсі викладачів та учнів шкіл естетичного виховання.
Колектив отримав особисті запрошення на фестивалі-конкурси та культурно мистецькі заходи на 2018 рік, що будуть проводитись Департаментом культури,туризму,національностей та релігій, що сприятимуть збереженню та розвитку українського вокального мистецтва.
Вокальний колектив «DOICE VOCE», що в перекладі з італійської «солодкий голос», в складі якого Плетінь Роман, Плетінь Белла, Авакян Аіда та Ємець Іван виправдав наші сподівання. Це ВЕЛИКА перемога нашого аматорського мистецтва Веселівської ОТГ.
Колектив працює над підвищенням свого вокального мистецтва,сценічної культури, бо вже в січні місяці вони їдуть на фестиваль «Рздв’яні піснеспіви» в м.Дубни, Рівненської області.
А наступного літа, разом з Запорізьким ансамблем побутового танцю і пісні «Оксамит», запрошені на Міжнародний фестиваль в Прибалтику.