09 грудня у с Водяне, Кам’янко-Дніпровського району відбувся традиційний турнір з волейболу серед чоловіків за підтримки обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У турнірі взяли участь 6 команд: Водяне -1, Водяне – 2, м.Енергодар, м.Дніпрорудне, Ветеран та наша команда «Ізвєстія».

В результаті змагань Веселівські волейболісти поступилися у фіналі господарям турніру  команді Водяне – 1 з рахунком 1:2 та посіли друге місце. Пам’ятним призом «Кращий гравець турніру» нагороджено Козюру Михайла. Склад команди: Чупров Ігор, Нечипорук Сергій, Риженко Василь, Кікоть Роман, Коршунов Олег, Шкрум Сергій та Козюра Михайло.

Гравці команди висловлюють подяку Рудському С.В. за допомогу у поїздці на змагання.