Нарада з керівниками дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

07 листопада 2017 року в актовій залі селищної ради за участі селищного голови Кіяшка П.М., секретаря ради Стогній Р.О., начальника відділу освіти Дундук О.С. відбулась нарада з керівниками дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Основні питання які розглядались на нараді це стан організації харчування учнів та вихованців навчальних закладів громади, проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та підготовку до ІІІ етапу у 2017/2018 навчальному році, організація проведення Місячника безпеки життєдіяльності, курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

На нараді були підняті питання виконавської дисципліни керівників загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів