Запорізька область, Мелітопольський район

Подорож у цікаву країну знань «Україна – це ми!»

Початок нового навчального року – непростий період адаптації і для малят, які вперше переступили поріг закладу, і для тих, які приймають нових товаришів до свого гурту. Вже 27 років світлячкова родина гостинно вітає своїх маленьких вихованців цікавими святами. З ранку прикрашені майданчики на вулиці та охайні, по-домашньому підготовлені групові кімнати приймали малечу.

Кінець літнього оздоровчого періоду та початок нового навчального року, а для вихованців КДНЗ №2 «Світлячок» - це подорож у цікаву країну знань, вмінь та навичок почалася зі свята «Україна – це ми!». 24 серпня ми відзначили 25-річницю Незалежності нашої країни. У нашому закладі цей урочистий захід провели у вересні. Зазвичай вихованці тільки повертаються до дитсадка після канікул, тож часу для підготовки обмаль. Професіоналізм та креативність нашого колективу на вищому рівні, тому влаштувати справжнє свято і для дітей, і для їхніх батьків, і для себе не проблема. Наш святково прикрашений спортивний майданчик  зустрів малят. Творчі номери з піснями, танцями, віршами звучали у виконанні дітей, вихователів. Святкувати день народження завжди приємно, прийнято дарувати імениннику подарунки. Наша світлячкова родина подарувала Україні справжніх козачат. Дві кмітливих команди змагалися у відгадуванні загадок, декламуванні віршів, розігруванні інсценівок, вправно напували коней та долали безліч перешкод. Козацький дух літав у повітрі, коли сміливим героям випала честь підняти прапор. Маленьких дітлахів захопила гра-пантоміма «Як я провів літо». Запальні пісні, хоровод дружби не залишили байдужими очі жодної дитини. Прослухавши та проспівавши Гімн нашої Держави, отримавши в жовто-блакитних кольорах серденько-оберіг, малеча гордо та голосно зробила висновок – ми українці!!!

Козаки Левко та Степан пригощали дітей ласощами після змагань.

Ось так щодня і щохвилини

Ми піднімаємо країну!

Мій друже, сій добро на ниві,

Хай будуть люди всі щасливі.

Колектив КДНЗ №2 «Світлячок» щіро вітає малечу, батьків, колег із новим навчальним роком.