Для працівників сільських закладів культури громади проведено семінар

Дата: 20.03.2017 15:05

Фото без описуСьогдні, 20 березня, фахівцями методичного центру КУ «Культурно-мистецький центр» проведено семінар для працівників сільських закладів культури на тему «Підсумки творчої діяльності сільських установ культури за перший рік роботи КУ «Культурно-мистецький центр» Веселівської селищної ради».

Завідуюча методичним центром Неля Дук представила колегам нового завідуючого Єлизаветівським сільським клубом Ольгу Зарубаєву та виступила перед присутніми з доповіддю про проведену за рік роботу в сільських закладах культури Фото без описуклубного типу: проведення культурно-масових заходів до державних та народних свят, молодіжних дискотек, створення нових аматорських колективів різних жанрів, організацію спортивних секцій на базі закладів культури та залучення в колективи нових учасників, проведення інноваційних свят. Крім того, перед завідувачами сільських установ культури було поставлено завдання якісної підготовки колективів художньої самодіяльності та досягнення належного виконавчого рівня для участі в культурно-мистецьких заходах на головній сцені селища.

Керівники сільських закладів культури Тетяна Мінакова (Широківський БК), Ольга Федосенко (Новоолександрівський СК) ознайомили присутніх з планами роботи на квітень місяць, відповідно до яких будуть проведені: тематичне свято «Поезія – душі перлина», творчий вечір до дня театру, вечір відпочинку «Сміх – це життя», тематичний захід до дня Чорнобильської трагедії, «Зустріч з книгою», розважальна програма «Посміхнімось разом», вогник «Кому за п’ятдесят», зустріч за круглим столом «Біль, обернений у слово» до Дня Чорнобильської трагедії, розважальна програма до Дня танцю.

Фото без описуЦікаву та змістовну доповідь підготував методист з вокального жанру Іван Ємець, який торкнувся питань підготовки виконавців вокального жанру віком від 6 до 18 років на вокальний конкурс «Сузір’я – 2017», планування занять вокальних колективів для надання методичної та практичної допомоги та участі керівників вокальних ансамблів в обласному семінарі-практикумі керівників аматорських колективів області, що пройде 3 квітня на базі обласної філармонії за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ОДА.

До кінця березня в селах Новоолександрівка, Мала Михайлівка, Широке фахівцями методичного центру буде проведено анкетування про діяльність закладу культури клубного типу.