Свято Миколая в Новоолександрівському КДНЗ № 4 «Струмок»

День Святого Миколая – улюблене свято усіх дітей. Кожного року, приходить він, непомітно проникаючи у їхнє житло, даруючи омріяні подарунки.

Ось, і в нашому закладі малята, нарешті дочекалися цього дня. За вікном дме вітер…А в музичному залі садочка, в невимушеній теплій атмосфері, зібралися діти в очікуванні чудес.

Піснями, віршами дітлахи прославляли Святого Миколая, покровителя усіх обездолених і бідних. Малеча в іграх доводила, що вони дійсно слухняні, чемні та дружелюбні, і кожен заслуговує на бажаний подарунок від Миколая. Справді казкового забарвлення свято набуло під час перегляду дошкільнятами театралізованої вистави «Як зустрічали Миколая у зимовому лісі». На святковий захід завітали до дитячого садочка староста села Барчак О.Л. та голова батьківського комітету Федосенко О.В. Вони привітали дошкільнят зі святом Миколая,майбутніми Новорічними та Різдвяними святами, а також вручили всім діткам гарні подарунки. Це добре й очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості й любові до оточуючих людей. Саме доброта й віра в чудеса здатні зберігати все найдорожче в людських серцях.

Вихователь різновікової групи  І.І.Нідзельська