ТУРНІР ПАМ’ЯТІ ВИДАТНОГО ВЧИТЕЛЯ

Дата: 17.11.2016 15:03

Фото без опису

У суботу, 12 листопада, у спортивній залі Веселівської ДЮСШ відбувся великий волейбольний турнір серед чоловіків, присвячений пам’яті Олександра Івановича Гололоба.

Видатний спортсмен, перш за все волейболіст, Олександр Іванович заслужив цю честь, багатьма роками праці у якості вчителя та тренера, неабиякими спортивними досягненнями, вихованням кількох поколінь висококласних спортсменів та славою хорошої людини. На жаль, 15 травня цього року хвороба забрала його з життя, на горе багатьом друзям  та вихованцям.

Щоб вшанувати пам’ять славного тренера, Відділ освіти, молоді та спорту разом  з дитячо-юнацькою спортивною школою виконкому Веселівскої селищної ради провели I щорічний волейбольний турнір серед чоловіків на його честь. Під час відкриття заходу Олександра Івановича згадали добрим словом голова Веселівської селищної ради - Кіяшко П.М., голова Веселівської райдержадміністрації - Мігуля І.І., голова Веселівської районної ради - Цвіліховський О.Л., голова районної ради ветеранів Орел В.П., вчитель-ветеран Новоструев В.М., тренер-викладач з волейболу м.Енергодара Раєвський О.В., дружина Олександра Івановича - Гололоб Лариса Костянтинівна, вихованка-волейболістка - Гончар О. Урочисту частину завершив танок у виконанні хореографічної студії “Атмосфера” під назвою “Човен”.

Взяти участь у змаганнях зібралися команди з Веселого (“Ізвєстія”), Дніпрорудного, Якимівки, Оріхова, Енергодара та Водяного (Кам’янсько-Дніпровський р-н). У якості суддів виступили: Мусіхін М.М., Раєвський О.В. та Сенюков О.Е.

Усі команди показали гідну гру, для спортивного задоволення багатьох глядачів. Однак правила волейболу не передбачають можливості, щоб “перемогла дружба”. Тому результати запеклих протистоянь через сітку такі: Енергодар виборов 3 місце у матчі з Водяним (2:0). Веселівці ж у фіналі поступилися перемогою команді з Дніпрорудного, яка й стала переможцем I турніру пам’яті Гололоба Олександра Івановича. Призери були нагороджені заслуженими грамотами, медалями, кубками та цінними призами.

Організатори висловлюють подяку тим небайдужим людям та організаціям, котрі надали фінансову допомогу для проведення турніру: Веселівській селищній раді  Атаманчуку Петру, Баші Олександру, Дегтярьову Костянтину,        Ібатулліній Венері,  Лєвону Юрію, Кучерковій  Ларисі, Кривошеєвій Катерині, Любишку Ігорю, Михальчуку Олександру, Сенюкову Олександру,  Сподаренку Геннадію., Стовбуру Віктору, Дубині Сергію, Стойкову Сергію, Чаусову Едуарду, Жукову Віктору, Чупрову Ігорю, Абдуллаєву Вагіфу, Максимчуку Віталію, Шкруму Сергію, компанії “Віконда”, громадській молодіжній організації “Моє майбутнє”, а також  учням О.І. Гололоба з міста Дніпра.

О. Залата