Наша родина зазнала тяжкого горя...

16 червня 2017 року пішов із життя люблячий і коханий чоловік, мудрий і добрий батько – Мінаков Сергій Вікторович.

Не вимовити словами той біль і відчай, що назавжди  оселився у наших серцях. Душа кричить, розривається, а очі ще шукають його серед живих, ще чується його лагідний і ніжний голос. Так раптово і несподівано увірвалася біда у наш дім та забрала найріднішу людину. А він так любив життя: завжди усміхнений, щирий, турботливий. Скільки ще  планували разом зробити, думали про майбутнє… Та не судилося. Того чорного дня все обірвалося.

Саме у ці важкі для нашої родини години прийшли на допомогу добрі люди: родичі, куми, друзі, сусіди, колеги по роботі, знайомі. Хочу подякувати всім жителям рідного села Широке, які підтримали нас у великому нашому горі. Особлива вдячність за організацію поховання нашого чоловіка і батька голові Веселівської селищної  територіальної громади Кіяшку Петру Миколайовичу, директору ДПДГ «Широке» Рудському Сергію Володимировичу, старості села Єрещенко Ларисі Вікторівні.

Щире спасибі і низький уклін вам, нехай Бог дає всім здоров’я і довголіття.

Дружина та син