Веселівська ОТГ є зразком територіальної громади, яка вживає конкретні практичні заходи у створенні системи цивільного захисту на своїй території

4 квітня у бізнес-центрі Khortitsa Palace (м. Запоріжжя) відбувся семінар на тему «Розбудова ефективної системи цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах Запорізької області на прикладі створення підрозділів місцевої пожежної охорони», в якому взяв участь заступник селищного голови Олексій Дяченко.

Організаторами заходу виступили керівництво Запорізької облдержадміністрації, Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, Запорізький ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» та представники німецького товариства GIZ.

Головною темою семінару стало питання практичних аспектів створення та функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони в громадах.

Крім того, учасники обговорили реалізацію основних заходів цивільного захисту в новостворених громадах Запорізької області та створення на їх базі ефективної системи протидії пожежам та техногенним аваріям.

Актуальним питанням зустрічі також стало навчання керівників та мешканців об’єднаних територіальних громад діям у разі виникнення НС і взаємодія з підрозділами ДСНС у створенні МПО на їх території.

З кращого боку у проведенні цієї роботи можна привести Веселівську та Берестівську територіальні громади, які вживають конкретні практичні заходи у створенні системи цивільного захисту на території своїх громад.

Наприкінці семінару заступник начальника ГУ ДСНС області Микола Головань оголосив проект резолюції, згідно з яким учасники семінару схвалили впровадження комплексу заходів запропонованих Головним управлінням щодо розбудови ефективної системи цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах нашого регіону.

Детальніше про захід тут