19 червня- день медичного працівника

Шановні медичні працівники!

Виконавчий комітет  Веселівької селищної ради щиро вітає вас із Днем медичного працівника - святом, яке давно вийшло за межі професійного: адже в житті кожного з нас була людина в «білому халаті», якій ми дякуємо за врятоване життя, повернене здоров'я нам або нашим близьким.

Від усієї Веселівської селищної територіальної громади висловлюємо подяку людям, які присвятили себе не лише роботі, а найвідповідальнішому покликанню – берегти наші здоров’я та життя. Глибоко вдячні за ваш професіоналізм, відповідальну та нелегку працю, витримку, ваші знання, чуйність та співчуття. Ви – запорука нашого здоров’я.

У переддень професійного свята бажаємо всім медичним працівникам міцного здоров’я, родинного тепла, достатку, невичерпної енергії та наснаги. Нехай вам ніколи не доведеться засумніватися в тому, яку користь ви приносите людям. Низький уклін вам за вашу невтомну працю, людяність та турботу.

Нехай збудуться всі ваші задуми, а віра та оптимізм завжди залишаються з вами!