Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Вересневе свято в «Оленці»

У садочку радісно і квітно

 Чути передзвони голосів

 Завітав в «Оленку» вересень привітний

 І приніс День Знань для малюків.

Сьогодні все навколо ожило, замайоріло різномаїттям квітів. Діти від малого до великого поспішають в стіни рідних закладів.

Вересень – початок навчального року не тільки у школах, але й у дошкільних навчальних закладах. Він ясним промінчиком постукав у вікна всіх вихованців, запрошуючи їх до дитячого садочка. 1вересня Країна Знань КДНЗ №1 «Оленка» гостинно відкрила свої двері для малят.

Привітно, з посмішками зустрічають їх вихователі, няні, поглядають кухарі у вікно за знайомими обличчями.

Знову святково прибрана відкрита сцена на подвір’ї, знову лунає музика, майорять різнокольорові кульки. Свято початку навчального року об’єднало малюків, батьків, колектив закладу. Багато щирих слів пролунало від дітлахів старшої групи, піснями вони звеселили присутніх, а іграми зацікавили наймолодших.

День знань у дитячому садочку пройшов під патріотичним гаслом «Україна – єдина країна». Вшановуючи традиції українського народу, його духовні цінності, виявляючи повагу до своєї нації педагоги, діти прийшли на свято у яскравих вишиванках. Усі радо вітали один одного з початком нового навчального року. 

До дітей завітав Вовчик-братик,  який запитав у  малюків, що вони знають про свою країну. Діти із задоволенням відповідали на запитання,  розповідали вірші про Україну, заспівали веселу пісеньку ,відгадували загадки. Казковий гість був дуже задоволений відповідями дітлахів і на згадку про свято вручив малюкам подарунки.

Шановні колеги, батьки!

Колектив КДНЗ №1 «Оленка» щиро вітає вас з початком нового навчального року! Ми зичимо всім щастя, здоров’я, родинного затишку.

 

                                                                               Л.Міщенко

                                                                               Завідувач КДНЗ №1 «Оленка»« повернутися до списку новин