Святий Миколай до нас в гості завітав.

19 грудня, День Святого  Миколая - покровителя дітвори - одне з найулюбленіших дитячих свят. Працівники КДНЗ №1 «Оленка» разом з батьками попіклувалися про те, щоб малюки знайшли під  подушечками (після денного сну) бажаний сюрприз від Святого Миколая.

В цей день в садку пройшла розвага "Святий Миколай до нас в гості завітав". До малюків завітали чортик, зірочка та сам Миколай (роль виконала вихователь Гончарова Л.І.), який   подарував дітям тістечка у вигляді зайчика. Дітлахи співали пісні, виконували таночки, читали вірші.

Бажаємо всім, щоб День Святого Миколая не пройшов повз ваш будинок і наповнив його щастям, теплотою і любов'ю.

Л.Міщенко

завідувач КДНЗ №1 «Оленка»