У селищній раді обговорили фінансово-бухгалтерські нововведення

Сьогодні, 04 січня відбулась нарада керівників та голових бухгалтерів комунальних установ, закладів та підприємств Веселівської ОТГ з питань формування бюджету на 2017 рік та підготовки річної звітності.

Начальник відділу фінансів селищної ради Яна Мінасян ознайомила присутніх зі змінами, які відбулись у бюджетному кодексі з 01 січня 2017 року, зокрема це стосується порядку надання з держбюджету місцевим бюджетам освітньої, медичної субвенцій та субвенцій для соціальної сфери.

Так, Яна Йосипівна наголосила на тому, що відповідно до вимог пункту 18 прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України з 1 січня 2017 року запроваджується програмно-цільовий метод у бюджетному процесі на рівні місцевих бюджетів.

Заступник селищного голови – головний бухгалтер селищної ради Світлана Звєгінцева зазначила, що через оновлення бухгалтерського програмного забезпечення наразі полегшується підготовка річних звітів, завдяки чому звітність формується в автоматичному режимі на порталі «Е-data».