День знань в Веселівському КДНЗ №3 «Казка»

Дата: 20.09.2016 14:52

Фото без опису

Початок навчального року – хвилююча і радісна подія, адже з неї починається сходження до нових вершин. Усміхнені дошкільнята з жовто-блакитними кульками та їх батьки поспішали на свято «День знань», яке пройшло у дошкільному навчальному закладі №3 «Казка» під гаслом «Ми маленькі українці».

За традицією захід розпочали з внесення прапора дошкільного закладу. Діти декламували вірші, виконували пісні.

Зі святом привітала вихованців та їх батьків, колег завідувач ДНЗ – Дубіна Людмила Костянтинівна, вона побажала щоб новий навчальний рік приніс добрий настрій у кожну групу, всім терпіння, натхнення, оптимізму та творчості. Нехай мандрівка країною знань стала для всіх вихованців захопливою й плідною.

На урочистому заході була присутня депутат об’єднаної  Веселівської територіальної громади Карпенкова Анастасія Валеріївна. Вона  приєдналась до Фото без описупривітань   та побажала усім малятам, завідувачеві, працівникам КДНЗ №3 «Казка» нових досягнень та успіхів в наступному навчальному році, також запевнила, що в свою чергу завжди буде підтримувати та надавати посильну допомогу у вирішенні різних питань.

Теплі материнські слова почули від голови батьківського комітету КДНЗ – Собко Анжели Станіславівни:

«Коли дитина у садочку,

Спокійно мамі, тату, всім.

В оточенні тепла й турботи

Зростають діти завжди в нім,

Тому шлемо всім низький уклін,
За любов, старання, за цей другий рідний дім, гарне виховання.
Хай і далі цей садок
Вабить до себе діток,
Хай живе і процвітає,
Негараздів хай не знає»

Це і є найвища нагорода нелегкої та такої необхідної праці робітників дошкільного закладу. Кожна група на святі була нагороджена яскравими іграшками та розвивальними іграми.

В кінці свята всі вихованці запустили повітряні кульки з побажанням всім успіхів в навчанні , міцного здоров`я  та мирного неба всій нашій країні.

Після завершення урочистої лінійки по груповим ігровим майданчикам пройшли цікаві заняття, розваги «Козацькі забави», «Без калини нема України» та інші.

Колектив дошкільного закладу вітає всіх мешканців селища з початком нового навчального року, та бажає терпіння, натхнення, здоров`я та мирного неба.

Батьківський комітет  КДНЗ  №3 «Казка»