Запорізька область, Мелітопольський район

Танцювальний колектив «Атмосфера» посів призові місця на VІ відкритому міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «AZOVDANCE»

18 червня танцювальна студія «Атмосфера» взяла участь в шостому відкритому міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Azovdance», який традиційно проходить на березі Азовського моря в смт Кирилівка. У цьому році фестиваль зібрав понад 200 танцюристів з різних куточків України.

Програма фестивалю була дуже насиченою. Завдяки відповідальному підходу організаторів до підготовки фестивалю все пройшло гладко, і ніхто не вибився з графіку, що дуже важливо для учасників заходу. Адже деякі учасники приїхали з інших областей України, і їм потрібно було встигнути вчасно повернутися додому.

Суддями заходу були професіонали своєї справи, які з'їхалися в Кирилівку з усієї України. Незмінним головним суддею фестивалю є Марков Леонід Володимирович – завідувач кафедри сучасної хореографії Харківської академії культури, доцент, заслужений артист України.

За підсумками фестивалю вибирали переможців у кожній віковій категорії.

Вихованці танцювальної студії «Атмосфера» посіли І, ІІ та ІІІ місця в своїх вікових категоріях. За словами керівника студії Венери Ібатулліної, її танцюристи дуже готуються до цього фестивалю, намагаються, тренуються, тому вже котрий рік поспіль займають призові місця, а в цьому році старша група з номером «Іспанія» зайняли заслужене перше місце.

Керівник студії висловлює подяку за допомогу в організації поїздки на фестиваль голові Веселовської селищної ради Петру Миколайовичу Кіяшку, Романі Артурівні Стогній, а також батькам вихованців колективу.

Прес-служба танцювальної студії «Атмосфера»