Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Вітаємо переможців першого етапу Обласного конкурсу «Космічні фантазії»

Номінація «Література та журналістика» (поезія) 8-12 років:

І місцеДурнєва Валерія «Зоряна мандрівка» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

ІІ місцеСметанська Анна «Космические фантазии» (КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1»)

 

 

 

 

 

Номінація «Література та журналістика» (проза) 8-12 років:

І місцеЛаріонов Микита «Смішарики на Місяці» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»);

II місце – учні 4-Б класу «Таємниці зоряного неба» (КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1»);

Колупай Юлія «Марсіанська екскурсія» (КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів»);

III місцеСопіна Мар’яна  «Зірка-мандрівниця»  (КЗ «Широківська ЗОШ I-III ступенів»)

Номінація «Література та журналістика» (проза) 13-16 років:

І місцеМожаєва Владислава «Казкова Галактика» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

 

Номінація «Література та журналістика» (сценарій заходу) 13-16 років:

ІІ місцеМожаєва Владислава «Космос – це тайна, це безліч орбіт» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

 

Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво» (вишивка, аплікація) 8-12 років:

І місцеПрокопенко Каріна, Сомюк Дар’я «Весела сімейка планет» (КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1»)

ІІ місцеКовалев Олександр, Ковалев Дмитро «Космічне диво», (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

ІІІ місцеЩебликіна Лідія «На іншій планеті» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

 

Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво» (вишивка, аплікація) 13-16 років:

І місцеЛаріонов Микита «Космічна подорож» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

Добридень Максим «Космічна мозаїка» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

ІІІ місцеАнточ Кирило «Планета життя» (КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів»)

 

Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво» (вироби з дерева та металу) 8-12 років:

І місцеПархоменко Дар’я «Ракета» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

ІІІ місцеГубар Євгенія «Літаюча тарілка» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

 

Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво» (м’яка іграшка) 8-12 років:

І місцеФіль Максим, Трушко Денис «Принцеса Марсі» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

Луб’яна Дар’я « Космічна Жужа» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

ІІ місцеГаценко Каріна, Філь Максим «Космозаврик» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

Донець Владислав «Космічна леді» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

ІІІ місцеЧорна Єлизавета «Космічний прибулець» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

Мурадова Мілана (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

Рощина Дар’я  «Марсіанка» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

 

Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво» (м’яка іграшка) 13-16 років:

І місцеКорвегіна Олександра, Філь Максим «Космічний прибулець» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

ІІ місцеБугайова Дарина, «Мешканець Місяця» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

ІІІ місцеТереня Ксенія «Ракета» (КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1»)

 

Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво» (бісероплетіння) 8-12 років:

                               І місцеЧерниш Вікторія «Палаюче Сонце» (БДЮТ)

                               ІІ місцеАкурова Юлія «Місячне сяйво» (БДЮТ)

ІІІ місцеОпара Лада «Жук – марсіанин» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

 

Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво» (за креативність) 8-12 років:

ІІ місцеПрусенко Артем «Ми прийшли до Вас з миром» (КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1»)

 

Номінація «Музичне мистецтво» 13-16 років:

ІІ місцеКоваль Ольга «Гімн планети Марс» ( КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1»)

 

Номінація «Образотворче мистецтво» (плакат) 8-12 років:

І місцеБутенко Вікторія «Всесвітній простір» (КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1»)

Довганіч Аврора, Югай Владислав «На Марсі» (КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1»)

Наливайко Артем «Мої уявні друзі» (КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»)

ІІ місцеЗалата Дмитро «Планета Корсон жорстока та фантастична», (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

Дядюшина Анна «Острів сяйва» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

Донець Владислав «Магічний всесвіт» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

ІІІ місцеКовтун Катерина «Казковий всесвіт» (КЗ «Білоріцька ЗОШ І-ІІІ ступенів»)

Дяченко Іван «Космонавти на марсі» (КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1»)

Коткіна Аріна, Коткін Сергій «Ми мріємо про друзів з Космосу» (КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів»),

Спірідонова Єлизавета «Міжпланетний простір» (КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»)

 

Номінація «Образотворче мистецтво»  (малюнок) 8-12 років:

І місцеЧорна Поліна «Космічна гармонія» («Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

Гаценко Каріна «Загадкові явища космосу» ( КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

Шахов Микита «Пришельці з космосу» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

 

Номінація «Образотворче мистецтво»  (малюнок) 13-16 років:

І місцеМожаєва Владислава «Космічна квітка» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

Католик Олександра «Космічний простір» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

ІІ місцеБелікова Уляна «Просто сон» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

Сергеєва Катерина «Погляд у майбутнє» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

ІІІ місцеТовстенко Вадим «Ти де?» (КЗ «Білоріцька ЗОШ І-ІІІ ступенів»)

Головіна Олена, «Незвідана планета» (КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів»)

 

Номінація «Образотворче мистецтво»  (дизайн космічної валюти Марса) 8-12 років:

І місцеТрушко Денис «Валюта Марса» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

 

Номінація «Образотворче мистецтво» (дизайн космічної валюти Марса) 13-16 років:

І місцеКатолик Олександра «Марсіанська сотка» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

ІІ місцеПопова Анастасія «Національна банкнота Марсу» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)

 



« повернутися до списку новин