Оргкомітет з питань проведення КВК обговорив нагальні питання

Сьогодні, 17 березня, у приміщенні селищної ради відбулось засідання оргкомітету з питань проведення КВК серед закладів освіти нашої громади.

У заході взяли участь заступник селищного голови Ілона Бабаніна, спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Михайло Козюра, директор КУ «Культурно-мистецький центр» Роман Плетінь, директор селищного будинку культури Наталія Дьяченко та представники загальноосвітніх навчальних закладів Веселівської ОТГ.

Під час засідання було обговорено основні організаційні питання, які стосуються проведення гри КВК у 2017 році. Планується проведення КВК у два етапи: І етап – ЗНЗ селища, ІІ етап – комунальні заклади «Широківська ЗОШ», «Маломихайлівська ЗОШ» та ДНЗ «Веселівський ПАЛ».

Заходи проходитимуть 2 та 9 квітня у селищному будинку культури.