Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Звіт за результатами проведення обласного семінару для працівників бібліотечної системи , який відбувся 06/07/2016 року на базі Веселівської централізованої бібліотечної системи.

6-7 липня 2016 року  гостями Веселівської центральної селищної бібліотеки стали 30  бібліотечних працівників  з усіх районів  Запорізької області. Наші колеги взяли участь в обласній  лабораторії професійної майстерності: «Креативність і професіоналізм у бібліотечній діяльності» для творчої молоді.

 

Зустрічали і вітали гостей: заступник голови Веселівської об’єднаної територіальної громади Бабаніна І.В., секретар об’єднаної територіальної громади Стогній Р.О., директор КУ «КМЦ» Плетінь Р.С. та директор Веселівської центральної селищної бібліотеки Бондаренко О.В.

   В рамках проведення обласної лабораторії професійної майстерності відбулася презентація відеоролика: «Веселе сьогодні. Зміни починаються з кожного». Гості мали змогу познайомитись з успіхами і змінами, які відбулися з часу утворення Веселівської об’єднаної територіальної громади головою якої є Кіяшко П.М. Приємно вразили гостей з Запорізької обласної бібліотеки ім.. О.М. Горького зміни, які відбулися у нашій бібліотеці за цей час.

   Цікавою для усіх присутніх була екскурсія по бібліотеці, яку провела директор бібліотеки Бондаренко О.В.

   Приємно було бачити задоволені обличчя наших колег від усього, що вони побачили у нашій бібліотеці: усім сподобалась інсталяція « Літо»  в фойє бібліотеки, проходячи повз яку і справді з’являється бажання узяти валізку і вирушити на море.

   Усі були в захваті від персональної виставки вишитих  картин Бондаренко О.В.

    Яскравими, цікавими і змістовними виставками були оформленні зали дитячої бібліотеки та бібліотеки для дорослих.

    Незабутнім для усіх стало прийняття участі у святі «Купальські ночі».

    Не менш  цікавим  для наших гостей був і другий день. Він запам’ятався усім екскурсією селищем : « А у селах у веселих і люди веселі».Наші колеги були  здивовані усією тією красою, яку вони побачили у нашому Веселому.

   Гості висловлювали велику подяку  усім, хто прийняв участь у підготовці та проведенні цього цікавого та змістовного заходу.

  

   « повернутися до списку новин