Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Вітаємо з перемогою!

За підсумками обласного етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Т. Шевченка вихованки вчителів української мови і літератури КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Філь Г.Б. та Слічної Л.Г. посіли призові місця, а саме:  Щебликіна Валерія, учениця 11 кл. – ІІ місце ;   Тітова Діана, учениця 7Б кл. – ІІІ місце. 

03 лютого вони ж представляли Запорізьку область у фінальному етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка, який проходив у м. Запоріжжя на базі Запорізької гімназії № 6.

З нетерпінням чекаємо результатів та бажаємо Валерії та Діані, а також їх наставникам подальших успіхів, творчості, натхнення та перемог!

Зараз Валерія разом з вчителем Філь Галиною Богданівною з 19 по 23 лютого перебуває на відбірково-тренувальних зборах на базі КЗ «ЗОІППО» ЗОР у складі команди Запорізької області з підготовки до участі у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури, який проходитиме у м. Вінниця у березні 2018 р. Сподіваємось на високий результат та бажаємо пройти у фінал!« повернутися до списку новин