Підготовка навчальних закладів Веселівської селищної ради до початку 2017/2018 навчального року

Комунальний дошкільний навчальний заклад загального типу «Орлятко» Веселівської селищної ради

КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Веселівської селищної ради

В КДНЗ «Орлятко» Веселівської селищної ради проведено капітальний ремонт ігрової кімнати, поточні ремонти адміністративно-службових приміщень, рекреацій. Чистотою та порядком вражає вуличний ігровий майданчик та прилегла територія дошкільного навчального закладу.

Щороку колективом КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» приділяється велика увага по вдосконаленню матеріально-технічної бази школи. Завдяки фінансовій  підтримці Веселівської селищної ради, батьків учнів, спонсорів, педагогів у закладі відремонтовано шкільний ганок, покрівлю, спортивний зал, замінено унітази, проведено ремонт каналізаційної та водопровідної систем, поточні ремонти всіх навчальних кабінетів, оновлено шкільні меблі, виконано оздоблюючі роботи в рекреаціях ІІ та ІІІ поверхів.

Попереду ще багато планів. Лише спільними зусиллями колектив навчального закладу   їх реалізує.