До Дня Конституції України у селищній бібліотеці проведено круглий стіл

Дата: 29.06.2017 14:41

Фото без опису28 червня у селищній бібліотеці відбулось засідання круглого столу з нагоди Дня Конституції України на тему: «Конституція – основний закон держави».

На заході були присутні заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Ілона Бабаніна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Дундук, директор КУ «Культурно-мистецький центр» Роман Плетінь, директор селищної бібліотеки Ольга Бондаренко. Також запрошені були представник районної організації «Свобода», волонтер Інна Рєзнік та учасник АТО Богдан Биков.

Учасники заходу обговорили засади засади державної політики, які закріплює в Україні Конституція.

Основний Закон закладає серйозні підвалини для розвитку і зміцнення демократичної, соціальної і правової держави, в якій людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю.

Крім того, працівники бібліотеки з нагоди державного свята організували тематичну виставку.