Семінар-нарада директорів регіональних центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на Запоріжжі!

Дата: 19.12.2017 14:39

Фото без опису

14-15 грудня  2017 року в м. Запоріжжі відбулась семінар-нарада директорів регіональних центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У зазначеному заході розглянули такі питання:

1. підведенню підсумків роботи обласного та регіональних центрів на протязі року;

2. обговорення плану роботи та календарю спортивно-масових заходів на 2018 рік;

3. проблеми та перспективи діяльності центрів ФЗН «Спорт для всіх»;

4. Підготовка щодо річної звітності регіональних центрів;

5. Обмін досвідом у реалізації фізкультурно-оздоровчих заходів ЦФЗН «Спорт для всіх»Фото без опису

По завершенню семінар-наради була проведена Новорічна безпрограшна лотерея. Серед призів були розіграні: м’ячі баскетбольні,футбольні, волейбольні, бадбінтон, фрізбі, скакалки, нарукавники для плавання.  Кожен директор отримав свій спортивний подарунок.

З директорами регіональних центрів фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» проведена спортивна частина плану семінару, а саме змагання  з боулінгу де були визначені найкращі учасники. Переможцем став директор Веселівського селищного центру «Спорт для всіх» Юрій Козюра.

Всі керівники регіональних центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» отримали подарунки від обласного ЦФЗН «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради, надані раніше Всеукраїнським центром спортивний інвентар та методичну літературу.