Результати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Дата: 27.02.2018 14:37

Фото без опису

Відповідно до заявок, наданих    закладами загальної середньої освіти, в написанні контрольних робіт в І етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук взяли  участь 14 учнів: КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» (9 учнів), КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 1» (2 учні), КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» (1учень), КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» (2учні).

За результатами участі в І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН до участі в II етапі було допущено   13  учнів, які 28 січня 2018 року   взяли участь у  першому турі (контрольні роботи) другого (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та  з них 7 учнів  захищали свої роботи 18 лютого у другому турі другого (обласного) етапу.

За підсумками ІІ  етапу   Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, який проходив на базі Запорізького національного університету, учні Веселівської ОТГ зайняли 3 призових місця (два ІІ місця та одне ІІІ місце):

• Учні КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Щебликіна Валерія   та Сергєєва Катерина   під керівництвом своїх наставників Філь Галини Богданівни, Слічної Лідії Григорівни та Гушуляк Світлани Володимирівни  зайняли призові місця.

Щебликіна Валерія, учениця 11 класу, захищала науково-дослідницьку роботу на секції «Українська мова» та з результатом 89 балів із 100 посіла ІІ місце.

Сергєєва Катерина, учениця 10 класу, захищала свою дослідницьку роботу на секції «Історичне краєзнавство». За результатами захисту Катерина із результатом 76,5 балів із 100 також виборола ІІ місце.

• Учень 10 класу КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»             Богатов Данило, під керівництвом вчителя історії Маркової Тетяни Володимирівни, захищав науково-дослідницьку роботу на секції «Історичне краєзнавство».   За  результатом захисту роботи Данило набрав 72 бали із 100  та посів призове  ІІІ місце.

Щиро вітаємо переможців та їх вчителів з високим результатом та перемогою. Бажаємо їм подальших успіхів в проведенні досліджень та представленні результатів пошукової роботи на різних рівнях. Хай Вам щастить!