В бюджеті Веселівської ОТГ розподілено залишки коштів

Дата: 11.04.2017 14:36

Під час 29 сесії селищної ради VII скликання внесено зміни та доповнення до бюджету Веселівської ОТГ на 2017 рік в частині розподілу залишків коштів, що склалися на початок року.

Залишки коштів розподілено в обсязі 1 000,263 тис.грн., зокрема: загального фонду – 924,747 тис.грн., спеціального фонду – 75,516 тис.грн.

Кошти екологічного фонду у обсязі 75,516 тис.грн. розподілено на виконання природоохоронних заходів: придбання саджанців дерев для озеленення території громади.

На захищені статті направлено – 165,028 тис.грн.

На фінансування програм, затверджених селищною радою, спрямовано 684,422 тис.грн. З них на придбання обладнання для очистки води – 340 тис.грн., придбання обладнання для дорожніх робіт – 80,0 тис.грн., передача коштів до районного бюджету для Веселівської ЦРЛ – 76,520 тис.грн., придбання обладнання для шкільної міні-пекарні – 12,573 тис.грн. та ін.

На капітальні видатки та оновлення матеріальної бази установ, які утримуються з місцевого бюджету – 40,8 тис.грн.

На збільшення поточних видатків установ направлено 275,041 тис.грн.

Відділ фінансів виконавчого комітету

Веселівської селищної ради