Повернуті із забуття: герої Запорізького краю Української революції 1917-1921 років

Українська революція 1917-1921 років… Боротьба за незалежність… Не всі факти й події тієї революції  нам відомі, зрозумілі та належним чином висвітлені. Це і тяжкі, криваві бої за Київ та Львів, і трагічна смерть юнаків під Крутами, і десятки тисяч січових стрільців, скошених навесні безжалісною епідемією тифу, і тисячі заморених голодом та холодом у таборах полонених… На їхніх заповітах виростають нові покоління українців, що ведуть боротьбу  за встановлення державності на рідній землі.

Події Української революції 1917-1921 рр. мають виключне історичне значення в історії України ХХ ст. Вони відкривають нову Україну, яка не лише покликається на своє минуле княжої та гетьманської доби, не лише декларує прагнення до відновлення власної державності, а робить рішучі кроки до створення української новітньої держави.

Українська революція 1917–1921 років продемонструвала волю українців до незалежності та демократичного розвитку.

Пропонуємо переглянути презентацію, присвячену нашим землякам-запоріжцям, які були учасниками тих історичних подій.