Дорогі жителі та гості нашої громади!

У переддень світлоносного надвечір’я Різдва Христового щиро вітаю вас усіх зі Святами.

У ці святкові дні дякую усім веселівцям, які щоденною працею роблять нашу громаду кращою. Любов до рідної землі, прагнення зробити її найкращою будуть головною нашою опорою й у новому 2017 році.

Також просимо Господа про мир, щоб наші захисники повернулися додому до рідних. Повернулися з Перемогою!

Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове подаруємо нашим рідним та близьким найдорожче і найцінніше – любов і тепло наших сердець.

Хай Різдвяна зоря запалить у наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Нехай буде мир і добробут у кожній веселівській оселі!

Здоров’я, щастя, радості, кохання, розуміння, віри і добробуту вам і вашим родинам. Нехай Свят-вечір принесе Вам гарний настрій і добру коляду.

Веселих свят! Христос Рождається! Славімо його!

З повагою,

селищний голова Петро Кіяшко