Учні КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1» на практиці навчаться вирощувати овочі та квіти

Дата: 14.03.2017 14:30

Фото без описуПідходять до логічного завершення будівельні роботи на території КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1». Тут, прямо біля будівлі школи, побудовано нову сучасну теплицю.

Ініціаторами проекту стали особисто селищний голова Петро Кіяшко та директор ЗНЗ Михайло Олешко.

Реалізація проекту стала можлива завдяки фінансовій підтримці селищної ради та консультативній допомозі кваліфікованих фахівців із виробництва сільгосппродукції Кам’янсько-Дніпровського району.

Фото без описуНаразі вже завершено монтаж опалювальної системи, завезено грунт та проводяться фарбувальні роботи. Найближчим часом планується висадка розсади овочів та квітів. Ці роботи будуть виконувати учні школи разом зі своїм майстром.