Веселівська селищна територіальна громада інформує.

Дата: 22.07.2016 14:28

«Людина, яка відчула вітер змін має будувати не щит від вітру, а вітряк…»

Стівен Кінг

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та перспективного плану формування територій громад Запорізької області створено Веселівську селищну територіальну громаду.

Розвиток інфраструктури і покращення умов життя громадян є одним з найважливіших і найбільш очікуваних громадянами результатів об’єднання. Пріоритетними напрямками роботи Веселівської ОТГ – є здоров’я та освіта мешканців громади шляхом відновлення соціальної інфраструктури.

Для реалізації поставленої мети виконавчим комітетом та його структурними підрозділами Веселівської селищної ради розроблена Програма підтримки розвитку Веселівської об’єднаної територіальної громади на 2016 рік, яка затверджена рішенням 10 сесії 7 скликання від 22.04.2016 № 7.

Відповідно до розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 15.06.2016 № 350 «Про затвердження Переліку заходів Програми підтримки розвитку об’єднаних територіальних громад Запорізької області на 2016 рік» з обласного бюджету виділено  833,333  грн. Дані кошти депутатським корпусом селищної ради було вирішено направити  на: облаштування  комп’ютерного класу КЗ «Веселівська ЗОШ I-III ступенів № 1 Веселівської селищної ради»; виконання енергозберігаючих заходів заміна вікон, дверей у закладах, а саме: КЗ «Білоріцька ЗОШ I-III ступенів», КЗ «Широківська ЗОШ I-III ступенів», КЗ «Веселівська ЗОШ I-III ступенів № 2», КЗ «Новоолександрівська ЗОШ I-II ступенів»,  Білоріцький ФАП, Озернівський ФАП.

Хочемо зазначити, що фінансування державою соціальної сфери відбувається тільки завдяки створенню Веселівської селищної територіальної громади (об’єднанню сіл), підтриманою депутатами VІ, VІІ скликання.

Виконання Програми сприятиме розвитку Веселівської об’єднаної територіальної громади як особливо важливого позитивного фактора ефективності впровадження реформи децентралізації влади, поліпшенню умов для самостійного вирішення громадою проблемних питань місцевого значення, подоланню диспропорцій в соціально-економічному розвитку сільських територій, впровадженню стратегій і проектів місцевого розвитку, що базуватимуться на засадах демократичного діалогу, партнерства та співпраці між громадами та владними структурами. Крім того, реалізація Програми дасть можливість поліпшити базову інфраструктуру об’єднаних територіальних громад, зокрема, у галузі охорони здоров’я (дільничні лікарні, амбулаторії загальної практики сімейної медицини, фельдшерсько-акушерські пункти), відновлення мереж зовнішнього освітлення населених пунктів, впровадити заходи з енергозбереження, покращити стан охорони навколишнього середовища та водопостачання, транспортного сполучення, інформатизації системи освіти.