Питання зміни меж смт Веселе розглянули постійні комісії районної ради

Дата: 06.01.2017 11:26

Фото без описуСьогодні, 06 січня, у малому залі засідань районної ради відбулось спільне засідання постійних комісії районної ради з питань промисловості, розвитку агропромислового комплексу, лісового господарства, екології, природних ресурсів та транспорту та з питань спільної (комунальної) власності, побутового і торгівельного обслуговування населення. На порядку денному засідання стояло питання погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту смт Веселе Веселівської селищної ради.

У роботі постійних комісій також взяли участь селищний голова Петро Кіяшко, начальник відділу розвитку інфраструктури містобудування, архітектури та комунальної власності селищної ради Вадим Плакса та представник ТОВ «Інститут ефективних технологій» Сергій Федченко (м. Запоріжжя).

У результаті засідання депутати районної ради вирішили детальніше обговорити межі населеного пункту, запросивши зацікавлених керівників сільськогосподарських підприємств, через землі яких проходитимуть нові кордони, а дане питання винести на обговорення сесії районної ради у наступний четвер.

Фото без опису   Фото без опису