Запорізька область, Мелітопольський район

Вітаємо працівників водного господарства з професійним святом

Дата: 03.06.2016 14:24
Кількість переглядів: 445

Без води неможливо налагодити життя ні в одній державі світу. А Україна, як відомо, є великою країною, що має в своєму потенціалі великі водяні ресурси, включаючи морські та річкові води. Без кваліфікованих фахівців, пов`язаних з природними водними ресурсами, не обійтися ні в побутовому ні в соціальному відношенні. Подача води в житлові будинки та організації, боротьба з паводками і підтопленнями, екологічні заходи - все це знаходиться в руках працівників водного господарства.

У нашій державі приділяють велику увагу природним ресурсам. А вода - особливе джерело, що забезпечує життя на землі. Цю тему активно розвивають в ході науково-практичних конференцій, обговорюючи актуальні питання меліорації і водного господарства, причому не тільки на державному, а й на міжнародному рівні.

Щороку в першу неділю червня працівники водного господарства святкують свій професійний день, заснований в 2003 році. Від їх компетентності та вміння залежить життєзабезпечення цілющою вологою кожного з нас.

2 червня 2016 року на території Веселівського міжрайонного управління водного господарства відбулася урочиста зустріч присвячена – Дню працівників водного господарства.  У цей день зібрався не тільки увесь колектив підприємства, а й ветерани праці та запрошені гості . Розпочав свято виконуючий обов’язки начальника Веселівського МУВГ Голубовський Олександр Олександрович, він привітав усіх присутніх, поздоровив своїх колег зі святом та побажав  любові, здоров’я, поваги, прогресуючого покращення життя, вдачі і фінансової стабільності.

Святкову атмосферу свята подарували вихованці Комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості», продемонструвавши цікаві та кумедні мініатюри. Сюрпризом для всіх присутніх став виступ танцювального колективу «Атмосфера» під керівництвом Ібатулліної В.А.