Новини спорту. Відбувся обласний турнір з баскетболу серед дівчат молодших груп

Дата: 23.03.2016 14:23

БАСКЕТБОЛ

19 березня у спортивному залі позашкільного комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Веселівської селищної ради відбувся запланований обласний турнір з баскетболу серед молодших дівчат.

Гостями Веселівської команди були ДЮСШ з Мелітополя та Гуляйполя, а також юні баскетболістки с.Фруктового Мелітопольського району.

В результаті змагань чемпіонами турніру стали веселівські дівчата, на другому місці мелітопольці з ДЮСШ №3, а на третьому Гуляйпільська ДЮСШ. Команди призери та чемпіон нагороджені кубками, а кожен з гравців грамотою та медаллю. Організаторами були визначені кращі гравці у командах і найкращий гравець турніру. У Веселівській команді кращою визнана Захарчук Анна, а приз кращого гравця змагань отримала гімназистка Рябець Таміла.

Дирекція ПКЗ «ДЮСШ» висловлює подяку за фінансову підтримку турніру Веселівській селищній раді, громадській організації «Моє майбутнє», депутату Веселівської районної ради Дундуку Г.В. та підприємцю              Максимчуку В.А.