За участю керівництва селищної ради пройшло засідання ради КЗ «Веселівська різнопрофільна гімназія», під час якого обговорили питання фінансування гімназичного компоненту

Ініціатором зборів з представниками батьківського комітету КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» став селищний голова Петро Кіяшко.

Зустріч була викликана численними зверненнями до селищної ради та депутатського корпусу батьків учнів усіх класів гімназії з проханням щодо додаткового фінансування надання освітніх послуг (спецкурсів, факультативів, гуртків, додаткових годин).

Між учасниками зустрічі виникла конструктивна дискусія, в результаті якої присутні дійшли висновку, що з метою вирішення вищезазначеної проблеми необхідно створити робочу групу за участю адміністрації закладу, членів батьківського комітету та представників виконавчого комітету селищної ради.

Такі дії необхідні для того, щоб дане питання у найближчі строки винести на розгляд позачергової сесії селищної ради.