За участю керівництва селищної ради пройшло засідання ради КЗ «Веселівська різнопрофільна гімназія», під час якого обговорили питання фінансування гімназичного компоненту

Дата: 18.11.2016 14:17

Фото без опису

Ініціатором зборів з представниками батьківського комітету КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» став селищний голова Петро Кіяшко.

Зустріч була викликана численними зверненнями до селищної ради та депутатського корпусу батьків учнів усіх класів гімназії з проханням щодо додаткового фінансування надання освітніх послуг (спецкурсів, факультативів, гуртків, додаткових годин).

Фото без опису

Між учасниками зустрічі виникла конструктивна дискусія, в результаті якої присутні дійшли висновку, що з метою вирішення вищезазначеної проблеми необхідно створити робочу групу за участю адміністрації закладу, членів батьківського комітету та представників виконавчого комітету селищної ради.

Фото без описуТакі дії необхідні для того, щоб дане питання у найближчі строки винести на розгляд позачергової сесії селищної ради.