Вибори президента в ДПР «Планета мрій» КЗ «Маломихайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

На початку грудня в КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»    відбулися вибори президента шкільної парламентської республіки. Цій урочистій події передувала серйозна підготовка: довготривала передвиборча кампанія, яка завершилась реаліті-шоу «Я - лідер нового покоління», де претенденти на пост президента  представляли свої програми і відповідали на запитання маленьких громадян школи.

Усі виборці (учні, вчителі,  працівники закладу) отримали зранку бюлетені на виборчій дільниці і протягом дня  змогли проголосувати за обраного ними кандидата.

Відкриття скрині з бюлетенями і підрахунок голосів відбулися в той же день. На урочистій лінійці голова виборчої комісії  Ребенок Владислав, учень 8 класу,  оголосив результати.  Президентом стала учениця 10 класу Вестернечан Віолетта. Учні вітали переможницю, бажали успіхів у роботі і виконання всіх передвиборчих обіцянок.

13 грудня відбулася інавгурація, під час якої було підписано меморандум про партнерство та співпрацю між педагогічним та учнівським колективами закладу.

Сподіваємося: ми зробили правильний вибір.

Корчієва Аміна,

учениця 10 класу, віце-президент ДПР

КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.»