Новорічні скульптури зайняли своє місце на центральні площі біля головної ялинки

Комунальні служби завершують новорічне оздоблення площі перед селищним будинком культури. Сьогодні вже готових оленя і сніговика транспортували і встановили біля лісової красуні.

Там же місцеві столяри завершують робити будиночок Діда Мороза. Крім того, з дитячого майданчика за допомогою підйомного крану перетягнули гойдалки.

Селищна рада прагне зробити все для того, щоб новорічні канікули для маленьких мешканців та гостей селища проходили в казковій атмосфері.

У той же час керівництво селища та служба МНС нагадують, що відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей під час новорічних канікул несуть батьки, або особи, що їх замінюють. Тож щасливих і безпечних вам свят!