Підготовка навчальних закладів Веселівської селищної ради до початку 2017/2018 навчального року

Дата: 10.08.2017 14:07

Фото без опису

Комунальний дошкільний навчальний заклад ясла-садок  № 3  «Казка» комбінованого типу Веселівської селищної ради

Комунальний дошкільний навчальний заклад ясла-садок  № 1 «Оленка» комбінованого типу Веселівської селищної ради

Адміністрація КДНЗ № 3 «Казка» доклала  немало зусиль для організації ремонту та підготовки навчального закладу до початку 2017/2018 навчального року, долучивши як бюджетні кошти, так і спонсорську допомогу.Фото без опису

В навчальному закладі проведено капітальний ремонт музичної зали. Її естетичний вигляд не лише вмотивує дошкільнят на розвиток художніх смаків, а й додасть наснаги на творчість вихователям.

Фото без описуВ КДНЗ № 3 «Казка» забезпечено також поточні ремонти в групах, рекреаціях, адміністративних та службових кабінетах. Поновлено каналізаційні системи у 2-х групах.

Фото без описуВ комунальному дошкільному навчальному закладі №1 «Оленка» щороку проводиться планомірна робота щодо зміцнення матеріально-технічної та навчально-методичної баз. За літній період проведено поточні ремонти приміщень, задіяних під навчально-виховний процес.   Значна увага адміністрації навчального закладу у ході ремонту приділялась поновленню вуличного ігрового Фото без описумайданчика.

В 2017 році за сприяння Веселівської селищної ради для покращення матеріально-технічної бази КДНЗ № 1 «Оленка» було виділено кошти для Фото без описувстановлення плавального басейну, адже питання збереження здоров’я  дітей набуває все більшого значення. Важливо, що він працюватиме для всіх дітей селища.