Веселівська центральна селищна бібліотека стала переможцем конкурсу

Веселівська центральна селищна бібліотека стала одним із 10 переможців конкурсу «Бібліотека як сучасний інформаційний центр», ініційованого благодійним фондом «Бібліотечна країна».

Конкурсна комісія за результатами розгляду 128-ми поданих заявок визначила 10 бібліотек-переможців та 14 бібліотек, які отримають заохочувальні призи.

У якості призів бібліотеки отримають нові книжки від провідних українських видавництв: ФоліоБрайт Стар ПаблішингНаш ФорматСамміт книгаВидавництво Анетти Антоненко. Компанія «Нова пошта» безкоштовно доставить книги.

Детальна інформація про переможців буде розміщена на сайті http://livelibrary.com.ua/ у відкритому доступі.

Ми вітаємо колектив центральної селищної бібліотеки з новим досягненням і бажаємо й надалі бути культурним, інтелектуальним, інформаційним центром для всієї громади.