Дякуємо за співпрацю!

Дата: 03.04.2017 14:05

Фото без описуЗ 20 березня поточного року на території селищної ради оголошено про початок робіт з упорядкування узбіч доріг загального користування у напрямках: смт Веселе – с.Новоолександрівка – м.Дніпрорудне та смт Веселе – с.Запоріжжя.

Нагадуємо, що кампанія зі знищення деревно-чагарникової рослинності на узбіччях доріг загального користування була розпочата Веселівської селищною радою в рамках Всеукраїнського дня Довкілля.

Чимала ділянка була упорядкована ТОВ «Деметра». Не дивлячись на розпочату посівну кампанію, директор товариства П.П.Слободянюк відгукнувся на прохання селищної ради. Робітники господарства під керівництвом С.М.Лапицького декілька днів працювали на закріплених ділянках дороги.

Веселівська селищна рада дякує керівництву та працівникам ТОВ «Деметра» за проведену роботу з упорядкування узбіч.

Відділ земельних відносин