Турнір з баскетболу серед дівчат

10 березня відбувся турнір з баскетболу серед дівчат присвячений святу 8-го Березня. У змаганнях взяли участь 6 команд розподілені на 2 групи. Дві веселівські команди до складу яких увійшли  випускниці ДЮСШ грали поза конкурсом, 4 команди – ДЮСШ (Веселе), ДЮСШ (Гуляйполе), Менчикурівська ЗОШ та мелітопольці з с. Фруктове мали змогу розіграти три кубки та медалі для всіх призерів змагань.

Третє місце здобули  дівчати з Менчикур, а в фіналі змагань зійшлися 2 найкращі команди турніру дитячо-юнацькі спортивні школи  з Гуляйполя та Веселого. У дуже напруженому поєдинку на останніх секундах двобою перемогу отримали наші дівчата.

Спеціальні призи отримали всі найкращі гравці у командах. У веселівській команді найкращою була визнана Рикун Софія. Кращим гравцем турніру стала  Кривко Анастасія з Веселівської ДЮСШ, учениця Чкаловської ЗОШ.

Вся нагородна атрибутика: кубки, медалі, грамоти та спеціальні призи, була придбана за рахунок нашого засновника  - Веселівської селищної ради.