Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

КУ"Центр соціальних послуг" проводить великодні зустрічі

Великдень, Воскресіння Христове, Світле Христове Воскресіння - найдавніше і найважливіше християнське свято.

Саме напередодні цього свята в КУ «Центр соціальних послуг» відбулася зустріч клієнтів Веселівського відділу з питань пробації південно-східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації з фахівцями відділу соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді.

 

За стародавнім церковним преданням основним символом Світлого Христового Воскресіння є яйце. З давнини яйце служило символом весняного сонця, що несе з собою життя, радість, тепло, світло, відродження природи, позбавлення від оков морозу і снігу, - іншими словами, переходу з небуття в буття. Візантійський богослов і філософ Іоанн Дамаскін підкреслював, що небо і земля в усьому подібні яйцю: шкаралупа - небо, пліва - хмари, білок - вода, а жовток - земля. З мертвої матерії яйця виникає життя, в ньому полягають можливість, ідея, рух і розвиток.

Тому під час зустрічі клієнтам було запропоновано зобразити саме цей атрибут свята. За підсумками роботи кожен з них отримав інтерпретацію на свої малюнки виходячи з проективної методики.

 

 

 

 

КУ «Центр соціальних послуг»« повернутися до списку новин