Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Комунальна установа «Центр соціальних послуг» вітає з ювілеєм своїх підопічних!!!!

Нехай душа у вас ніколи не старіє, 
На білій скатертині будуть хліб і сіль, 
Своїм теплом вас завжди сонце гріє
Слова подяки линуть звідусіль. 
В житті нехай все буде, що потрібно, 
Без чого не складається життя, 
Любов, здоров’я, щастя, дружба
Та вічна нестаріюча душа. 
Хай думи ніколи спочинку не знають, 
Хай легко, мов крила, внучат пригортають, 
Хай серце ще довго тріпоче у грудях, 
Живіть до ста років на поміч всім людям
Здоров’я міцного вам зичимо щиро
Ласки від Бога, від людей добра
На многії і щасливії літа.

   

Працівники комунальної установи завітали до оселі найстаршої ювілярки Колесник Олени Іларіонівни, яка святкувала  свій  90 – річний ювілей  26 жовтня 2016 року. Побажали їй щастя здоров’я та довгих років життя і вручили подарунки.

  Чимало подій довелось пережити на своєму життєвому шляху цій жінці. На її долю випали роки другої Світової війни. Олена Іларіонівна має багато почесних грамот, подяк, ювілейних медалей  і має статус ветерана війни.

     Домашню роботу їй виконувати складно так, як проживає вона одна.  Тому двічі на тиждень соціальні послуги та соціальну допомогу їй надає соціальний робітник – Криндушкіна Валентина Андріївна, яка купує їй продукти харчування, медикаменти, прибирає в квартирі, виконує іншу необхідну роботу. Олена Іларіонівна дуже добре відгукується про соціального робітника і цінує її за чесність, уважне відношення, здатність вислухати і бажання допомогти.

 Адже турбота про людей похилого віку займає центральне місце в діяльності установ соціального захисту населення нашого селища.

  27 жовтня свій ювілей відсвяткувала Ємільянова Рушане Абдурахманівна, директор разом з завідуючим відділом та соціальним робітником поздоровили ювілярку та побажали їй  від щирого серця міцного здоров’я, великого щастя, щоб подальша життєва дорога ніколи і ні в чому не обтяжувала, та щоб в її оселі завжди лунав сміх її дітей, внуків та правнуків.

   У теплій і дружній розмові підопічна пригадала ще багато цікавих подій зі свого життя.  Незважаючи на свій поважний вік підопічна почуває себе непогано, багато спілкується, розповідає історії свого життя, шуткує, співає пісні, єдине про що скаржиться, що майже втратила зір і вже не може писати вірші.   

   Рушане Абдурахманівна висловила велику вдячність комунальній установі «Центр соціальних послуг» і також наголосила, що дуже вдоволена соціальним робітником – Трухановою Ганною Миколаївною за її допомогу щире серце і чуйність.

 

 « повернутися до списку новин