Прохання до жителів селища: не перешкоджати працівникам виконувати роботи з благоустою вулиць селища!

Дата: 04.12.2017 13:55

Фото без опису

З метою підтримання санітарного стану та покращення благоустрою селища Веселівська  селищна рада  за допомогою працівників центра зайнятості  розпочала обрізати дерева на вулицях селища.

На території селища місцями утворилися такі непролазні хащі, що на них навіть страшно дивитися, не говорячи вже про безпеку життєдіяльності людей, які щоденно проходять чи проїжджають поряд.

Вкотре звертаємось до несвідомих громадян, які вже отримали попередження щодо приведення до належного санітарного стану своїх садиб, захаращених непотребом та бур’янами. Шановні веселівці! Приведіть свої території, земельні ділянки у відповідний привабливий вигляд. Якщо кожен із нас подбає про свій двір, оселю – це був би внесок кожного із нас в благоустрій рідного селища.

Прес-служба Веселівської селищної ради