На робочій зустрічі обговорили напрямки реалізації проекту «Радіо громади»

Вчора, 6 липня, в актовому залі селищної ради у рамках децентралізації влади в України та впровадження основних заходів цивільного захисту відбулася робоча зустріч групи ДСНС України на чолі з начальником управління оповіщення, телекомунікацій та інформаційних технологій ДСНС України Кравченко В.П. з питань організації впровадження системи оповіщення та реалізації проекту «Радіо громади».

У рамках робочої зустрічі фахівці ДСНС України ознайомилися з проектними та технічними можливостями системи оповіщення громади. Заступник селищного голови Дяченко О.В. проінформував членів робочої групи про напрямки реалізації проекту «Радіо громади».

Також в ході зустрічі було відвідано державний пожежно-рятувальний пост № 13 Головного управління ДСНС України та ознайомлення з роботою системи радіомережі підрозділу.

За підсумками зустрічі було обговорено проблемні питання та шляхи їх вирішення.